آل سعود نیش شیطان

به گزارش نسل برهان، جواد الیاسوند فعال دانشجویی-

اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از آل سعود نخواهیم گذشت. ان شاالله اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم کرد.( بیانات مهم امام بزرگوار ما در خصوص آل سعود)

مگر مسلمانان نمی بینند که امروز مرکز وهابیت در جهان به کانون های فتنه و جاسوسی مبدل شده اند که از یک طرف اسلام اشرافیت اسلام ابوسفیانی، اسلام ملاهای کثیف درباری، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت و اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومان و پابرهنه ها و در یک کلمه اسلام امریکایی را ترویج می کنند و از طرف دیگر سر بر استان سرور خویش امریکای جهانخوار می گذارند.( صحیفه امام، ج‏۱۵، ص ۴۵۴)

امروز در جهان اسلام بیشتر از روزهای دیگر نیازمند وحدت امت اسلامی هستیم وحدتی که باید مقابل دشمنان اسلام بخصوص جریانات انحرافی که با ایجاد تفرقه بین امت اسلامی در صدد شکاف هستند شکل گرفته و برای مقابله با آنها وحدت را در رأس امور کشورهای اسلامی قرار داد.

اگر کشورهای اسلامی از سیره و روش پیامبر خدا رسول اکرم(ص) پیروی کنند امت اسلامی در مقابل دشمنان و جریانات انحرافی به یک وحدت و یکپارچگی می رسند اما بعضی از عوامل ضد وحدت وجود دارند که اختلافات قومی، مذهبی، طایفه ای، سیاسی را بوجود می آورند که خود دست نشانده دشمنان اسلام و حامیان جریانات انحرافی هستند.همه شواهد نشان می دهد که امروز آل سعود در نقش نیش شیطان خود نمایی می کند. نیشی که در کشورهای همچون سوریه، عراق، یمن، بحرین، فلسطین، لبنان آنرا به وضوح می شود دید و در تمام این کشورها و دیگر کشورها نقش پررنگ عربستان سعودی(آل سعود) به چشم می خورد.

عربستان سعودی با ثروت های فراوان خود نقش حامی اصلی کشورهای همچون شیطان بزرگ آمریکا ، انگلیس روباه صفت و رژیم نامشروع صهیونیسم را در ایجاد تفرقه در بین امت اسلامی ایفا می کند و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از بیداری اسلامی در کشور ها بکار گرفته است، آل سعودی که بجز خیانت به امت اسلامی چیز دیگری در دستور کار خود ندارد.

قرآن ما را به وحدت توصیه کرده است قرآن ما را تهدید کرده است اگر اتحاد و همبستگی خودتان را از دست بدهید آبرو و هویت و قدرت شما نابود خواهد شد اما امروز بیداری اسلامی در کشورها باعث هراس در بین کشورهای ضد وحدت شده است بطوری که با وجود تمام تلاش های خود برای کمک به جبهه ضد وحدت با محوریت عربستان وهابی با ایجاد گروه های تکفیری سلفی داعش و شیعه انگلیسی درصدد از بین بردن این وحدت در بین کشور های اسلامی می باشند.

کشورهای که با رهنمود های امام خمینی(ره) و امام خامنه ای و همچنین الگو برداری از انقلاب اسلامی همچنان به راه خود ادامه می دهند و با جبهه ضد وحدت به مقابله می پردازند.

خیانت ها و جنایات آل سعود یا بطور واضع نیش شیطان برای مسلمانان جهان مشخص است و هیچگاه فراموش نمی شود.

امروز استکبارجهانی در مقابل بیداری اسلامی یا وحدت امت اسلامی احساس ناتوانی و ضعف می کند اما ملت ها باید مجاهدت را ادامه بدهند تا بتوانند دشمن را درمیدان های گوناگون شکست بدهند.

آنچه تا امروز پیش آمده است، بسیار بزرگ است. دویست سال غربیها با کمک پیشرفتهای علمىِ خودشان بر امت اسلامی حکمرانی کردند؛ کشورهای اسلامی را تصرف کردند؛ بعضی را مستقیماً، بعضی را غیرمستقیم به کمک دیکتاتورهای محلی. انگلیس، فرانسه و در منتهای کار، آمریکا – که شیطان بزرگ است – بر امت اسلامی تسلط پیدا کردند. هرچه توانستند، امت اسلامی را تحقیر کردند؛ غده‌ی سرطانی صهیونیسم را در قلب خاورمیانه – این منطقه‌ی حساس – کاشتند و او را از همه جهت تقویت کردند و مطمئن بودند که مقاصد و سیاستهاشان در این منطقه‌ی بسیار مهم عالم تأمین شده است. اما همت ایمانی، همت اسلامی، حضور مردمی، همه‌ی این خوابهای باطل را از بین برد؛ همه‌ی این اهداف را متوقف کرد.(بیانات در دیدار شرکت‌ کنندگان در اجلاس جهانی «جوانان و بیداری اسلامی» ۱۰/۱۱/۱۳۹۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *