خواستار پاسخ شدید دستگاه دیپلماسی به اهانت‌ وزیر امور خارجه عربستان هستیم

حوزه بسیج دانشجویی بقیه الله مشهد پیرامون اهانت وزیر خارجه عربستان به ایران با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: ما خواستار پاسخ شدید دستگاه دیپلماسی هستیم و اعلام می‌کنیم آل سعود باید در سیاست خارجه و موضع خود در مورد جمهوری اسلامی ایران تجدید نظر کند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی بسیج دانشجویی خراسان رضوی، در متن بیانیه حوزه بسیج دانشجویی بقیه الله مشهد پیرامون اهانت وزیر خارجه عربستان به ایران آمده است: کسانی دم از تولید و صدور تروریست می زنند که خود به عنوان اصلی ترین پایگاه تولید و گسترش و حمایت از ایدئولوژی افراط گرایی در منطقه و جهان مطرح هستند، پرونده عربستان بسیار سنگین است و این موضع جبیر، وزیر امورخارجه عربستان از طرف ما قابل قبول نیست و این اهانت به ملت ایران است و ما خواستار پاسخ شدید دستگاه دیپلماسی هستیم و اعلام می‌کنیم آل سعود باید در سیاست خارجه  و موضع خود در مورد جمهوری اسلامی ایران تجدید نظر کند در غیر این صورت از ملت ایران تو دهنی خواهد خورد.

شیوه حکومت قبیله ای و موروثی حمله به مسلمانان یمن و حمایت مالی و تسلیحاتی از شبکه های تروریستی و ایجاد مناقشه اسلامی_اسلامی جهت جایگزینی مناقشه اعراب با اسرائیل و از بین بردن آرمان فلسطین و تولید و گسترش تفکر سلفی_وهابی تنها گوشه ای از جنایات آل سعود است.

خادمین حرمین دروغین با طبع جنایتکارانه و نیات ظالمانه سعی در سر پوش گذاشتن بر تجاوز گری و جنایات اسرائیل دارند و جنگ اسلامی_اسلامی در منطقه به راه انداختند که عواقب آن دامن گیر خودشان خواهد شد.

واهمه بزرگ مستکبران عالم از ظلم ستیزی و برائت جمهوری اسلامی ایران و ایستادگی در برابر استکبار می‌باشد و ما این راه را ادامه خواهیم داد و به هیچ کس اجازه توهین و تهمت به ایران اسلامی را نخواهیم داد بدانید که در این سرزمین خون ها می‌جوشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *