فراخوان سومین کنگره ملی شهدای دانشجو نیشابور

کنگره شهدای دانشجوی شهرستان نیشابور از سال ۱۳۹۲ با محوریت شهید چمنی آغاز به کار کرد. و امسال سومین کنگره ملی شهدای دانشجو نیشابور با محوریت شهیدان سید باقر موسوی نژاد ۱۶ آذر ماه در شهرستان نیشابور برگزار خواهد شد.

فراخوان سومین کنگره ملی شهدای دانشجو نیشابور

کنگره شهدای دانشجوی شهرستان نیشابور از سال ۱۳۹۲ با محوریت شهید چمنی آغاز به کار کرد. و امسال سومین کنگره ملی شهدای دانشجو نیشابور با محوریت شهیدان سید باقر موسوی نژاد در ۱۶ آذر ماه در شهرستان نیشابور برگزار خواهد شد.

سومین کنگره ملی شهدای دانشجو نیشابور، با اهداف احیا و ترویج فرهنگ شهادت در جامعه، شناخت هدف و آرمان شهدای دانشجو و ترویج شعائر اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و نام شهیدان انقلاب اسلامی و حفظ آثار آنها،تجلیل، تکریم، صیانت و حمایت از خانواده های معظم شاهد و درونی کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه در ۱۶ آذر ماه در نیشابور برگزار خواهد شد.

این کنگره در بخش های هنری، ادبی، نشریات و فناوری اطلاعات با موضوعات محوری شهدای دانشجو و انقلاب اسلامی،  شهدای دانشجو و دفاع مقدس، شهدای دانشجو و استکبار ستیزی، شهدای دانشجو و ولایتمداری، شهدای دانشجو و تمدن نوین اسلامی، معرفی شهدای دانشجو، سبک زندگی اسلامی، انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل امروز، گلزار شهدا و حضور مردم بر مزار شهدا، خانواده شهدا و اردوهای راهیان نور برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان می توانند تا ۸ آذر ماه آثار خود را ارسال نمایند.

کنگره شهدای دانشجو امسال در سطح ملی برگزار خواهد شد و تبلیغات در سطح تمامی دانشگاههای کشور انجام می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *